BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Ja cilat janë dyshimet kryesore të policisë

Zhdukja e Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Ja cilat
x
BREAKING NEWS

Antitank dhe snajper, gjendet arsenal armësh në një ndërtesë në Tiranë

Antitank dhe snajper, gjendet arsenal armësh në një
x

Gossip

Po bëhen prindër për herë të parë/ Einxhel na tregoi se është shtatzënë? Ja vendimi i papritur që bëri moderatorja (FOTO)

Po bëhen prindër për herë të parë/ Einxhel na

Dj Dagz, feston sot ditëlindjen dhe partnerja e tij Einxhel Shkira i bëri një urim shumë romantik dhe të munguar nga çiftet e reja.

Einxhel shprehu dashuri në çdo fjalë të shkruat, por vetëm një moment pasi e ka shpërndarë postimin ajo është penduar dhe ka ndryshuar fjalinë e fundit.

Por kjo fjali e fundit tregonte shumë dhe ndjekësve nuk mund t’i kalonte pa vënë re siç e shihni në screenshotin e bashkangjitur, shkruan albeu.com.

“Ne të duam”, kishte shkruar Einxhel dhe më pas e ndryshoi duke shkruar “të dua”, në njëjës.

Por kaq ka mjaftuar dhe njekësit kanë nisur ta urojnë çiftin për pritjen e ëmbël, për të cilën nuk kanë konfirmuar asgjë.

Po bëhen prindër për herë të parë/ Einxhel na

Gjithashtu Einxhel shkruan në urimin e saj: “Do mundohem që vitet në vijim ëndrrat e tua të bëhen realitet (dhe s’ështe që si kam bërë realitet deri tani nja dy prej tyre”.

Të jetë femijë njëra prej endrrave qe Einxhel i ka bere realitet Dagzit?

Po bëhen prindër për herë të parë/ Einxhel na

Më të lexuarat