BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x
BREAKING NEWS

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit
x
BREAKING NEWS

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme vendore

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme
x
BREAKING NEWS

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me Shqipërinë”, Spartak Ngjela zbulon arsyen dhe plas deklaratën e fortë: A do e lejojë Rama këtë?

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me
x
BREAKING NEWS

“Erdogan nuk është hajvan”, Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat e vizitës së presidentit turk dhe bën deklaratën e papritur

“Erdogan nuk është hajvan”, Spartak Ngjela nxjerr
x
BREAKING NEWS

U kërcënua me jetë? Veliaj bën deklaratën e fortë dhe flet me emra: Thanë do vrasim kreun e Bashkisë! Ky person i skeduar nga policia...

U kërcënua me jetë? Veliaj bën deklaratën e fortë
x

Gossip

“Po bëja dush e erdhi...”/Antonela i bën atë që nuk e priste këngëtarit të njohur brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’: Të jetë hera e fundit!

“Po bëja dush e erdhi...”/Antonela i bën atë që

Mbrëmjen e së martës shtëpisë së ‘Big Brother VIP’ iu bashkua një tjetër artist. Ai është këngëtari i njohur, Valon Shehu, i cili duket se është pritur mirë nga banorët.

Por Antonela Berisha i kishte bërë atij një shkaka. Ajo tregoi në bisedë e sipër në tavolinën e ngrënies, ku ndodheshin dhe disa banorë të tjerë, se çfarë i kishte bërë këngëtarit.

Ata të dy rastisën në banje ku Antonela ishte duke bërë dush dhe mbasi kishte dalë, ajo mendoi ta ngacmonte pak banorin më të ri të shtëpisë .

"A e dini çfarë i bëra Valonit mbrëmë? Isha duke bërë dush dhe duke hyrë Valoni aty në banje më shef mua që jam duke bërë dush edhe ndihet në siklet edhe ikën. Dal unë prej dushi dhe them ti bëj shaka, i  shkoj tek dera dhe I them: ‘Dëgjo këtu çfarë po të them, të jetë hera e fundit që unë kur të jem në banjo ti hyn brenda!’ Dhe ai ngeli kështu. ‘Më fal’ tha ‘Unë nuk e dija’ mua më kapi gazi. Më tha: ‘Ti s’je normal a!’”, tregon Antonela.

Këngëtari gjithashtu njihet dhe me disa nga banorët e tjerë të shtëpisë, si për shembull me Fifin, Dj PM, Dj Dagz dhe me Beatrix-ën.

Më të lexuarat