BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që ndaloi dhunimin e Gert Shehut

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që
x
BREAKING NEWS

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më ftojnë sot si drejtues në polici nuk pranoj. Ja arsyeja e fortë

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime të forta: Gerti Shehu mund të jetë i rekrutuar nga shërbime inteligjence

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i menjëhershëm i policisë

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh detaje të forta dhe zbulon lëvizjet e fundit të prokurorisë

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e Berishës për agresorin

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e
x
BREAKING NEWS

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër autoritetet: Hetimi për sulmin ndaj Berishës duhet të niste më shpejt, policia duhet të...

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë, dyshohet se...

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i
x

Gossip

Po bën xhiron e rrjetit/ Bora Zemani qëllon me shuplaka Donaldin, publikohet VIDEO nga prapaskena

Po bën xhiron e rrjetit/ Bora Zemani qëllon me shuplaka Donaldin,

Bora Zemani do jetë e ftuar në sezonin e ri të "Më lër të flas", ku do flasë për herë të parë për lidhjen e tyre. 

Dikush nga publiku, ka xhiruar me telefon një prej skenave. Në të, Bora duket të ketë rezervuar për Donaldin jo një, por disa shpulla.

Gjatë intervistës që do transmetohet në 1 tetor, herë të parë Donaldi e Bora do të tregojnë historinë e njohjes së tyre dhe ribashkimin. "Më shumë ziheshim sesa loznim, më shumë ziheshim sesa flisnim. Një fjalë të mirë nuk ja thonim njëri-tjetrit", tregon Donaldi.

Të pyetur nga Romeo sesi e rregulluan marrëdhënien Donaldi tregon se i shkroi ai i pari. Por më shumë na mbetet të zbulojmë më 1 tetor.