BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në Tiranë, i pranishëm edhe kancelari gjerman, ja kush do ta shoqërojë

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e Sokol Halilit pak momente pas aktit të tmerrshëm (FOTO)

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e
x

Gossip

“Po çmendesha”/ Këngëtarja shumë e dashur për shqiptarët rrëfen sesi ish-i dashuri i vodhi paratë që kishte fituar si striptiste

“Po çmendesha”/ Këngëtarja shumë e dashur

Reperja e famshme, Cardi B, ka zbuluar se ndihet e traumatizuar kur kujton se një nga ish-të dashurit i ka vjedhur 20 mijë dollarë nga paratë që fitonte si striptiste.

“Kur isha 20 vjeç … e thosha kaq shumë: ‘Unë jam 20 vjeç dhe kam 20,000 dollarë.’ Dhe kjo më bënte të habitesha sepse punova shumë për t’i fituar, tha reperja, tani 29 vjeç, në podcastin “Lip Service”, ku më pas shtoi: “Unë shkunda b*thën time shumë fort për ato para”.

Cardi kujton se një ditë numëroi paratë dhe kuptoi se kishin mbetur vetëm 1000 dollarë.

“Ai më mori paratë e mia,” i tha ajo prezantueses. “Ai mori paratë e mia dhe nuk u përgjigj në telefon për tërë ditën”

“Unë po çmendesha, dhe më pas ai tha: “Po, i mora paratë sepse jam në Kaliforni duke marrë [barërat e këqija për të shitur]”-tregon ajo.

Reperja e “Bodak Yellow” tha se ka mbetur e “traumatizuar” nga ngjarja. Ajo shtoi gjithashtu se kjo e bëri të vendoste të mos dilte më me “djem të varfër”.

Kur Yee e pyeti nëse ajo i mori ndonjëherë paratë, Cardi u përgjigj: “Ai më ktheu rreth 4000 dollarë, duke folur për barërat e këqija. … Kjo më traumatizoi, nuk mundem”.

Cardi gjithashtu pranoi gjatë intervistës se kishte bërë seks në publik me bashkëshortin e saj reper, Offset.

“Tani nuk mund ta bëjmë shumë sepse unë dhe familja ime jemi shumë paranojakë,” tha ajo. “Ne dëgjojmë njerëz që kalojnë dhe ne jemi si, ‘Oh, e dëgjon këtë?'”

Çifti i reperëve u martuan fshehurazi në shtator 2017. Ata kanë dy fëmijë së bashku: vajzën Kulture dhe djalin Wave.