BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Gossip

“Po dukesh si burrë!”/Fansi e ofendoi publikisht, Adrola Dushi i jep përgjigjen që nuk e priste (REPLIKAT)

“Po dukesh si burrë!”/Fansi e ofendoi publikisht, Adrola Dushi

Personazhet e njohur në jo pak raste përballen edhe me ofendime në rrjete sociale.

E sidomos, vitet e fundit, ku duke qenë se interaktiviteti në rrjetet sociale është i lartë, shpesh jemi dëshmitarë se si njerëz të ndryshëm marrin të drejtën të komentojnë e fyejnë, pa marrë parasysh se çfarë mund të shkaktojë qoftë edhe një emoji. Mirëpo mesazhi i çdo fabule të tillë është që gjithmonë mendimet e të tjerëve, sidomos atyre që nuk të njohin, nuk duhet të merren për bazë.

Disa personazhe zgjedhin tu kundërpërgjigjen me të njëjtën monedhë, të tjerë i marrin me sportivitet. Te grupi i dytë duket se bën pjesë edhe Adrola.

Mbrëmjen e djeshme modelja e njohur ka ndarë një video në Instagram, ku shfaqet pak ekstravagante me makeup-in e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Mirëpo një fans i ka shkruar se duket si burrë. Ky koment duket se i ka rënë në sy edhe Adrolës, e cila i ka komentuar me disa emoji duke qeshur me lot.

Biseda mes tyre ka vijuar më tej, pasi komentuesi i ka shkruar se është shumë e bukur por e tepron me makeup-in. Mirëpo, modelja ka shpjeguar se puna e saj kërkon makeup-e e transformime të ndryshme për t’iu përshtatur konceptit që është vendosur.

“Po dukesh si burrë!”/Fansi e ofendoi publikisht, Adrola Dushi

“Po dukesh si burrë!”/Fansi e ofendoi publikisht, Adrola Dushi

Më të lexuarat