BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x

Gossip

“Po e bëj për shëndetin tim mendor”/ Aktori i njohur trishton fansat me vendimin e tij

“Po e bëj për shëndetin tim mendor”/ Aktori i njohur

Aktori me famë botërore, Tom Holland ka marrë një vëmendje të madhe së fundmi. Ai ka bërë me dije se do të largohet nga rrjetet sociale për pak kohë.

Tomka bërë me dije se shkaku i largimit nga rrjetet sociale është pikërisht shëndeti i tij mendor.

Aktori i njohur ka thënë gjithashtu se Instagrami dhe Twitteri janë tepër stimuluese, dërrmuese…

Më tej, Tom Holland shton se këto rrjete sociale janë shumë të dëmshme për gjendjen mendore

“Kam bërë një pushim nga mediat sociale për shëndetin tim mendor, sepse më duket se Instagrami dhe Twitteri janë tepër stimuluese, dërrmuese, fiksohem kur lexoj gjëra për mua, dhe në fund, është shumë e dëmshme për gjendjen mendore. Kështu që vendosa të bëj një hap prapa dhe të fshij aplikacionin.”, tha ai.

Më herët, u tha se Tom Holland dhe Zendaya kishin blerë një shtëpi të re së bashku në Londër, por aktori tha diçka në lidhje me këto thashetheme.

“Kam pasur kaq shumë njerëz që më kanë thirrur sepse me sa duket kam blerë një shtëpi të re në Londër. Kjo është krejtësisht e rreme! Unë nuk bleva një shtëpi të re!“, tha Tom.

Aktori i “Uncharted”, i cili u rrit në Londrën Jugperëndimore, tregoi se ka marrë shumë mesazhe dhe telefonata që kur u raportua gabimisht se çifti ishin bërë pronarë të përbashkët të një shtëpie.

Duke ndarë reagimin e tij, Tom tha me shaka, “Isha si, “Uau! Çfarë surprize! Pyes veten kur do t’i marr çelësat”.