BREAKING NEWS

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi zyrtar nga Policia shqiptare për sasinë rekord: Dorëzuam drogën

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi  zyrtar nga Policia
x

Gossip

Po festonte ditëlindjen me miqtë e saj, moderatores së njohur shqiptare i ndodh e papritura që ka për ta mbajtur mend gjithë jetën (Video)

Po festonte ditëlindjen me miqtë e saj, moderatores së njohur

Moderatorja Kiara Tito mbushi 24 vjeç dhe organizoi një super festë, pamjet e të cilës i ndau me ndjekësit e saj në Instagram. Mirëpo, duket se deri tani Kiara s’na i kishte treguar të gjitha.

Disa minuta më parë, moderatorja vendosi të ndante edhe prapaskenat e festës së ditëlindjes, ku paska pasur pafund të qeshura!

Në InstaStory, Kiara publikoi një video ku shfaqej duke kërcyer, ndërsa në një moment pengohet me takat e saj dhe rrëzohet përtokë.

Kolegu i saj është afruar menjëherë për ta ndihmuar, ndërkohë që mikeshat që kërcenin kanë nisur të qeshin me të madhe.

“Hajde moj gushë bardha si bora, xhane xhan vetulla holla”- shkruan Kiara me humor krahas videos së momentit epik, të cilin ka për ta kujtuar gjithë jetën.

Kujtojmë se enkas për ditëlindjen e Kiarës erdhi enkas nga Anglia moderatori Mishel Rrena, i cili solli për herë të parë edhe bashkëshortin në vendlindje, pas martesës së shumëpërfolur gay në Londër.