Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po fliste për alkoolin, moderatorja e njohur shqiptare nuk përmban veten, e kap e qeshura në transmetim ‘live’

Postuar: 12/06/2019 - 20:23

Transmetimet live janë shpesh herë me të papritura dhe moderatorët në përgjithësi janë mësuar se si të ia dalin në këto raste. Ashtu siç ka bërë sot Albani, teksa ka nxjerrë nga situata kolegen e tij Bela Meron.

Ata po flisnin për alkoolin dhe Belën e kapi e qeshura duke kaluar një moment te vështirë drejtpërdrejtë pasi nuk po ndalonte dot.

“Mirë, tashmë jemi në një pjesë tjetër të programit, një pjesë që do t’ju pëlqejë shumë sepse do flasim për pijet alkoolike”, u dëgjua të thoshte Albani.

Ndërkohë, Bela nuk e mbajti më të qeshurën, duke u justifikuar me faktin që ishin duke qeshur ndërkohë që në ekran ishte momenti i publicitetit.

Por Albani e menaxhoi mirë situatën teksa mbylli dhe emisionin duke “shpëtuar” kolegen.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdhënie të ngushtë me njëra-tjetrën.

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati

Postuar: 23/08/2019 - 10:18

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazarian

Postuar: 22/08/2019 - 19:11

Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të ver

Postuar: 22/08/2019 - 15:45

Sezoni i ri televiziv në Klan pritet me shumë ndryshime.

Postuar: 22/08/2019 - 15:28

Tashmë është zyrtare që çifti i njohur do të martohet në një ceremoni speciale.

Postuar: 22/08/2019 - 14:49

Këngëtarja Dua Lipa po feston sot ditëlindjen e saj të 24.