BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Gossip

Po jepte edicionin e lajmeve, gazetares së njohur i dalin të gjitha sheshit, pasi harroi se tavolina ishte prej xhami (Video e incidentit po bën xhiron e rrjetit)

Po jepte edicionin e lajmeve, gazetares së njohur i dalin të gjitha

Constanza Calabrese, gazetare televizive italiane në TG5 njihet si një prezantuese shumë tërheqëse, përveç që është një person shumë inteligjent dhe dinamik.

Por pakujdesia e saj bëri që të njihej në vende të ndryshme të botës, kjo nga video në YouTube. Në video gazetarja shfaqet e ulur para një tavoline xhami, ku ajo ka hapur këmbët dhe ka treguar më shumë seç duhet.

Pamjet e fiksuara para pak muajsh vijojnë të bëjnë xhiron e internetit.