BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6 marsit, janë të përfshirë ministra, kryetarë bashkish dhe...

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita: Ky është personi i duhur për të ardhur në krye të shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që
x
BREAKING NEWS

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës, pezullohen 87 leje drejtimi

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës,
x
BREAKING NEWS

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën, Policia e Shtetit në konferencë të jashtëzakonshme (VIDEO-LIVE)

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën,
x
BREAKING NEWS

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në krizë të madhe”, Spartak Ngjela ngre alarmin dhe paralajmëron goditje të bujshme nga SPAK: Ka një plan!

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në
x
BREAKING NEWS

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si asnjëherë më parë

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk do të keni “po” nga ne pa kthyer ...

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk
x

Gossip

Po ju do ta bënit këtë gjë? E pyesin për lidhjen e ish-bashkëshortit të saj me Fifin, Adrola Dushi i surprizon të gjithë me veprimin e saj të papritur

Po ju do ta bënit këtë gjë? E pyesin për lidhjen e

Modelja e njohur, Adrola Dushi, ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Më lër të flas”. Gjatë intervistës, vëllezërit Veshaj e pyetën nëse e kishte uruar ish-bashkëshortin për lidhjen e re

Adrola nuk ngurroi që t’i bënte një urim Adis Patushit, i cili prej disa muajsh është duke shijuar lidhjen e tij me këngëtaren e njohur, Fifi. Çifti duket i pandashëm, pasi shfaqet në çdo moment bashkë. E madje nuk ngurrojnë që herë pas here të shprehin dashurinë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Biseda në “Më lër të flas”:

Donaldi: A e ke uruar Adisin për lidhjen e re me Fifin?        

Adrola: Doni ta uroj këtu? Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit

Donaldi: Është për të mirë kjo apo jo?

Adrola: Po, sigurisht? S’kam asgjë kundra lidhjeve unë, jam shumë pro lidhjeve të dashurisë.

Ndërkohë kujtojmë se Adrola dhe Adisi janë prindër të një djali dhe janë ndarë para disa vitesh. Adisi e ka nisur romancën me Fifin pas daljes së saj nga “Big Brother Vip”.

Më të lexuarat