BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën, paralajmëron zhvillime të forta: Jam i bindur. Pas arrestimit të tij do të...

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën,
x
BREAKING NEWS

“Kjo është marrëzi”, Frrok Çupi reagon për ngjarjen e bujshme dhe plas deklaratën e fortë: Po tentojnë të...

“Kjo është marrëzi”, Frrok Çupi reagon
x
BREAKING NEWS

Presidenca në alarm për seancën e shkarkimit, Ilir Meta sulmon Gjykatën Kushtetuese dhe bllokon zgjedhjet vendore

Presidenca në alarm për seancën e shkarkimit, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit të politikanëve shqiptarë, shmanget takimi me Ilir Metën, ja kë pritet të takojë

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit të
x
BREAKING NEWS

Azgan Haklaj dhe Kreshnik Spahiu: Berisha besëprerë, kërkon murosjen e PD përmes sharlatanëve, ata që i shkojnë pas s’kanë moral të flasin

Azgan Haklaj dhe Kreshnik Spahiu: Berisha besëprerë, kërkon
x
BREAKING NEWS

8 dhjetori, Muharrem Xhafa zbardh prapaskenat: Ja pse Ramiz Alia dërgoi Berishën te studentët, misioni që kishte Saliu dhe si u kthye befas në antikomunist

8 dhjetori, Muharrem Xhafa zbardh prapaskenat: Ja pse Ramiz Alia dërgoi
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Po kthehej nga dasma e shokut të ngushtë/ Aksidenti fatal i mori jetën këngëtarit të njohur, partnerja e lënduar i jep lamtumirën e fundit njeriut të shtrenjtë të saj (FOTO)

Po kthehej nga dasma e shokut të ngushtë/ Aksidenti fatal i mori

Reperi i njohur grek u nda nga jeta në mënyrë tragjike dy ditë më parë. Mad Clip vdiq pas një aksidenti fatal në Athinë. Lajmi për vdekjen e tij i ka trishtuar të gjithë miqtë, bashkëpunëtorët dhe fansat e artistit.

Ndërkohë, partnerja Anna Maria Iliadou, i tha lamtumirë Mad Clip përmes një postimi në llogarinë e saj personale në Instagram.Modelja, në një sfond të zi shkroi “RIP Mad” duke vënë pranë një pëllumbi të bardhë dhe një zemër të thyer.

Po kthehej nga dasma e shokut të ngushtë/ Aksidenti fatal i mori

Kujtojmë se 34-vjeçari grek po kthehej nga dasma e një shoku dhe refuzoi t’i ndalonte postbllokut të policisë. Ai kaloi 4 semaforë të kuq dhe në fund përfundoi duke e përplasur Porschen e tij me një shtyllë.

Po kthehej nga dasma e shokut të ngushtë/ Aksidenti fatal i mori

Më të lexuarat