BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

"Po më bën magji", Luizi habitet nga veprimi i Dea Mishel në BBV

"Po më bën magji", Luizi habitet nga veprimi i Dea Mishel

Raportet mes Luizit dhe Dea Mishel nuk kanë qenë aspak mirë që nga momenti i hyrjes së tyre në BBV.

Dyshja shpesh është parë duke debatuar me njëri-tjetrin, aq sa situata ka shkuar deri në kërcënime.

Raporti i Luizit me Dean u përkeqësua pasi kjo e fundit nxorri në nominim grupin LEK, duke bërë që Efi Dhedhes të largohet nga reality show.

Mirëpo pak më parë teksa ndodhej në oborr, Luizi është habitur pasi ka parë disa qirinj dhe një byrzylyk në tokë. Këngëtari u shpreh se është një magji e Dea Mishel që ai të eleminohet nga gara.

Nga ana tjetër Kiara u tregua e prerë kunddrejt Luizit që mos ti prekë fare pasi nuk është mirë.