BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Gossip

Pësoi incidentin e rëndë brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’, Einxhel i befason të gjithë me atë që thotë për Donald Veshajn: Po më ikte edhe... (VIDEO)

Pësoi incidentin e rëndë brenda shtëpisë së

Mbrëmjen e djeshme moderatorja Einxhel Shkira pësoi një incident të rëndë, ku si pasojë vrau krahun.

Sot ajo ka lënë shtëpinë e “Big Brother VIP”, për t’u kthyer sapo të bëjë të gjitha trajtimet dhe vizitat e nevojshme.

Por mbrëmë, duket se banorët janë shqetësuar për gjendjen e saj dhe i kanë qëndruar pranë. Madje edhe Donaldi me të cilin së fundmi ka pasur mjaft debate të forta dhe nuk flisnin me njëri-tjetrin, është kujdesur në maksimum për të.

Einxhel teksa po bisedonte me Arjolën dhe Egzonën ku tha se ishte mirë, e madje “po i ikte inati me Donaldin”, duke qenë se këto dy ditë kanë kaluar shumë mirë të gjithë banorët bashkë.

Pjesë nga biseda:

Arjola: Kemi qenë të lumtura o budallaqe. Kemi që dje që qeshim

Einxhel: Isha shumë mirë sot

Egzona: Dje e sot, dy ditë i kemi

Einxhel: Shumë mirë, po më ikte edhe inati me Donaldin, po e kaloja me shaka

Egzona: Dëgjoje çfarë fol

Einxhel: Po ikte, se po kënaqesha. Thashë është shumë e bukur për të qenë e vërtetë

Më të lexuarat