BREAKING NEWS

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër version duke përhapur alarm: Po, ka prova që koronavirusi transmetohet nga ajri

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër
x

Gossip

“Po mendoj çfarë të bëj për ditëlindjen e 30-të”, e ëma i bën komentin epik Rita Orës

“Po mendoj çfarë të bëj për ditëlindjen e

Rita Ora ka publikuar disa foto nga xhirimet e para 1 viti në Aman të Utah. Atë ditë ajo e konsideron si një nga ditëlindjet më të bukura të saj, teksa mendon se çfarë do bëjë në nëntor të këtij viti, për 30-vjetor.

Sigurisht që ky postim nuk i ka shpëtuar mamasë së ritës, Vera Orës, e cila i ka bërë dy komente, një në anglisht dhe një në shqip.

"Për ditëlindjen e 30-të? Do ta kalosh me prindërit sigurisht", ndërsa poshtë i lë një tjetër koment epik "për ditëlindje të 30-të, në shtëpi te nona".

“Po mendoj çfarë të bëj për ditëlindjen e“Po mendoj çfarë të bëj për ditëlindjen e

Më të lexuarat