BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Gossip

“Po mua të më hajë b*thën, të më nxjerr ai?/ Olta nuk njeh më limite, bëhet 'tap' brenda shtëpisë së "BBVA"

“Po mua të më hajë b*thën, të më nxjerr ai?/

Nata e mbrëmshme duket se do të jetë e paharrueshme për Oltën dhe kjo për shkak të zhvillimeve që ka patur spektakli por edhe sepse aktorja zgjodhi të dehej. Teksa ishte në suitë sëbashke me Dean, Olta ka thënë një sërë ofendimesh adresuar Luizit.

Fjalët e saj janë bërë virale në rrjet. Nuk dihet nëse citimin e mëposhtëm e ka për Luizin apo për ndonjë banorë tjetër të shtëpisë, ama një gjë që është e sigurt, është fakti që një natë më parë Olta nuk ka qenë fare vetëvetja.

“Po mua të më haj bythen, të më nxjerri mua ai?

Ca do më nxjerri mua ai po hajt moj”- thotë Olta, drejtuar Deas.