BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

Po mungon në emision pasi është COVID, Atdheu kapet “mat’ me dy konkurrentet duke shijuar diellin në bregdet (FOTO)

Po mungon në emision pasi është COVID, Atdheu kapet

Ditët e fundit Atdheu ka munguar në emision për shkak se është infektuar me Covid. Por së fundmi ai është kapur “mat” me dy nga vajzat konkurrente në program, Sara dhe Jasmina.

Ata janë fotografuar nën shoqërinë e njëri-tjetrit në bregdet dhe duke shijuar motin me diell. Kujtojmë se Sara dhe Jasmina javën e kaluar kanë patur mosmarrëveshje dhe kanë akuzuar njëra-tjetrën për takimet e tyre. Ndërkohë ditën e djeshme Jasmina pati takim me Andin, i cili u shpreh se është i fokusuar vetëm tek ajo.

Po mungon në emision pasi është COVID, Atdheu kapet

 

 

Më të lexuarat