BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Gossip

“Po na fusni në sherr”, Romeon e ngatërrojnë me Donaldin, por këtë herë situata është serioze

“Po na fusni në sherr”, Romeon e ngatërrojnë me

Aktori Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani kanë pranuar se janë në një lidhje. Në Instagram, ata ndanë foto të ëmbla me njëri-tjetrin dhe morën vëmendje të madhe nga publiku shqiptar.

Mirëpo, një ngatërresë e vogël ka ndodhur me Donaldin dhe vëllain e tij binjak, Romeon.

Kjo nuk është hera e parë që dy djemtë i ngatërrojnë me njëri-tjetrin dhe në lajmet që kanë qarkulluar në media, është ngatërruar fytyra e tyre.

Në vend të fotove të Donaldit janë vendosur foto të Romeos dhe puna kësaj here ishte me pak spec, pasi siç thotë ky i fundit, nuk ka ndërmend të futet në sherre kot.

“Ai në foto nuk është Donaldi, ai në f0to jam unë! Ju lutem ndryshojeni sepse na fusni në sherre kot. Ju lutem brenda mundësive, vendosni një foto të Donaldit. Faleminderit për mirëkuptimin, mirupafshim!”- tha aktori në video.

“Po na fusni në sherr”, Romeon e ngatërrojnë me