BREAKING NEWS

Njoftim i rëndësishëm nga Policia/ Si dhe në cilat shtete mund të lëvizin shqiptarët (DETAJET)

Njoftim i rëndësishëm nga Policia/ Si dhe në cilat shtete
x

Gossip

“Po na i vrasin vajzat për së gjalli”, Marina Vjollca shpërthen e revoltuar dhe bën propozimin e papritur për ndëshkimin e personave që abuzojnë seksualisht

“Po na i vrasin vajzat për së gjalli”, Marina Vjollca

Marina Vjollca është solidarizuar sot me kauzën për të mbrojtur të drejtat e vajzave dhe grave që dhunohen e abuzohen seksualisht!

Moderatorja përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë thirrje për protestën që do të mbahet më 4 qershor ora 16:00.

Marina shprehet në postimin e saj se kërkon dënim maksimal për përdhunuesit, madje mbështet një komentuese kur ajo thotë se duhen dënuar me vdekje.

“Dënim maksimal për përdhunuesit! Po na i vrasin vajzat për së gjalli…”, shkruan Marina në postimin e saj.

“Ata meritojnë dënim me vdekjeee zoti i vraftëëë”, i shkruan komentuesja!

“Njësoj mendoj”, ia kthen Marina.

Dje një pjesë e madhe e të famshmëve shqiptarë iu bashkuan fushatës për të bojkotuar të gjitha blerjet dhe shitjet për një ditë, për të rritur ndërgjegjësimin për çështjen e racizmit ndaj njerëzve me ngjyrë.

“Po na i vrasin vajzat për së gjalli”, Marina Vjollca

Më të lexuarat