BREAKING NEWS

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/ Frrok Çupi parashikon zhvillime të bujshme, lëshon paralajmërimin 'bombë' për këtë politikan të njohur: Është në prag të burgut

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/
x
BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x

Gossip

Ç'po ndodh me historinë e tyre?/ "Sot e 1000 vjet nuk do gjejë...", Stresi flet për herë të parë për Keisin pas ndarjes dhe i surprizoi të gjithë

Ç'po ndodh me historinë e tyre?/ "Sot e 1000 vjet nuk do

Ndërkohë që prej kohësh përflitej për një ndarje të dyshes, reperi Stresi ka konfirmuar të gjitha aludimet pak kohë më parë. Ai ka zhvilluar një bashkëbisedim me fansat në Instagram ku ka folur dhe për marrëdhënien me Keisin.

Teksa ka pranuar ndarjen, Stresi ka bërë dhe një deklaratë të fortë për të ku ka theksuar se vajzë më të mirë se ajo, sot e 1000 vjet nuk do të gjejë.

Ndërkohë, së fundmi ai ka folur sërish për Keisin në një “Ask a question” në Instastory. “Çfarë mendimi ka për Keisin në ditët e sotme?”- ka pyetur dikush të cili Stresi i është përgjigjur duke shkruar: “E vlerësoj më shumë!”, duke i surprizuar të gjithë. Duket se ndarja e tyre ka qenë paqësore dhe ende gëzojnë respekt për njëri-tjetrin.

Ç'po ndodh me historinë e tyre?/ "Sot e 1000 vjet nuk do

Stresi e ka treguar edhe më herët se ka shumë respekt për Kejsin dhe familjen e saj, por është shprehur se nuk do të ketë më kthim pas.

Më të lexuarat