BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Ç'po ndodh mes tyre? Bearti sqaron të vërtetën e sherrit me Tean: Nuk është as e para, as e fundit! 

Ç'po ndodh mes tyre? Bearti sqaron të vërtetën e

Tea dhe Bearti janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes, për shkak të deklaratave thumbuese në rrjete sociale. Pasi Tea e përmendi në emision, Bearti bëri një postim ku shkruhej “Emri im nuk është ***, kështu që mos e mbaj në gojë”. 

Më pas, Tea u duk sikur iu kundërpërgjigj me një video, në të cilën thuhej: “Ndonjëherë një mashkull lëndon të gjitha vajzat që bëhen pjesë e jetës së tij, sepse shpirti i tij binjak është një mashkull”.Mirëpo, duket se e gjitha ka qenë një keqkuptim. Bearti ka sqaruar se postimi i tij nuk ka qenë një dedikim për Tean, pasi përndryshe do e kishte përmendur me emër.

“Kjo lidhje është mbyllur me muaj. Nëse dua t’i hedh kunja dikujt unë e përmend në emër, siç e kam përmendur në fillim! Ja bëj edhe tag. Nuk ka qenë lidhja e parë as e fundit kjo, kështu që duhet ta dini kur është boll”, ka shkruar ai mes të tjerash.

Më të lexuarat