BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata Kushtetuese, a do të rrëzohen zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019 dhe a do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata
x
BREAKING NEWS

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron ndryshimin e MADH në Shqipëri

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron
x

Gossip

Ç’po ndodh mes tyre? Pas flirteve në rrjete sociale, Antonela kapet ‘mat’ me ish-konkurrentin e ‘Përputhen’ në Milano

Ç’po ndodh mes tyre? Pas flirteve në rrjete sociale, Antonela

Në rrjet po përflitet se Arsimi ka nisur një lidhje me Antonelën. Shkak i këtyre aludimeve u bënë postimet flirtuese të dyshes në rrjete sociale.

Dyshimet janë përforcuar, sepse përpos komenteve, ata janë takuar me njëri-tjetrin në Milano. Antonela ka ndarë një video në Instastory ku shihet pranë Arsimit te Katedralja e Milanos.

“Njerëz po ecja te Duomo (Katedralja) dhe shikoni kë takova”, shprehet Antonela duke qeshur.

Ndonëse ndjekësit janë të bindur që ata të dy kanë nisur një lidhje, nuk përjashtohet mundësia që Antonela të jetë pjesë e klipit të Arsimit, i cili do të publikojë këngë së shpejti.

Ç’po ndodh mes tyre? Pas flirteve në rrjete sociale, AntonelaÇ’po ndodh mes tyre? Pas flirteve në rrjete sociale, Antonela

Më të lexuarat