BREAKING NEWS

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz Pashko, te Sabri Godo dhe Remzi Lani, Ilir Demalia nxjerr listën “bombë” të personazheve “VIP” që ishin pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit dhe Partisë së Punës, ja pseudonimet...

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz
x
BREAKING NEWS

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi kërcënon Edi Ramën dhe pritet të bëjë publike më 14 dhjetor 2023 dosjen e vëllait të kryeministrit

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi
x
BREAKING NEWS

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh Kongresin e PS dhe nis sulm frontal kundër SHBA dhe SPAK, në panik nga republika e prokurorëve

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të Tiranës, ja lista e plotë

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të
x
BREAKING NEWS

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK firmos 15 urdhër arreste, zbulohen emrat

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit
x
BREAKING NEWS

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është sponsori i fuqishëm që fshihet pas aksionit të tij që pritet të tronditë themelet e “Trekëndëshit të Bermudës”

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është
x
BREAKING NEWS

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në ’97, roli i Pandeli Majkos, Rexhep Mejdanit, Bashkim Finos e Namik Dokles dhe telefonata “përtej Adriatikut” që ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve, Gjon Bruçi zbardh anën e errët të Saliut

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në
x
BREAKING NEWS

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet për dosjen e tyre të “zezë” të pastrimit të parave, ja çfarë po ndodh në GJKKO

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet
x

Gossip

Ç’po ndodh mes tyre? Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika bën veprimin e papritur

Ç’po ndodh mes tyre? Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika bën

Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë përfolur prej disa muajsh se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Modelja dhe këngëtari nga Kosova, të cilët u martuan në shtator të vitit 2019, nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe kanë fshirë çdo postim të përbashkët.

Blero, i cili nuk i ka shpëtuar dot interesit të gazetarëve, është munduar që të shmanget me lezet dhe nuk ka pranuar se ka një krizë mes tyre. Gjatë ditëve të fundit, me postimet që bënë në rrjetet sociale, duket se përcillnin ndaj njëri-tjetrit disa mesazhe të koduara.

Ishte Afrona, e cila festoi pak ditë më parë 30 vjetorin e lindjes, foli për fillime të reja. Kjo deklaratë u pa si një konfirmim se gjithçka mes tyre ka marrë fund. Por nuk mjaftoi me kaq. Më pas, ajo bëri një tjetër postim, përmes të cilit dukej sikur thumbonte ish partnerin e saj.

Modelja shkruante se sa më shumë rritej, kuptonte se kishte humbur kohë me gjëra koti. Por, menjëherë pasi këtij komenti, erdhi dhe reagimi i Bleros, duke e cilësuar si mosmirënjohëse. “Mosmirënjohja është monedha e zakonshme me të cilën njerëzit paguajnë…”, shkroi ai.

Sakaq, së fundmi, Afrona ka bërë një veprim që ka hedhur dyshime mbi raportin e tyre. Ajo ka postuar disa fotografi, mes të cilave janë dhe disa të shkëputura nga albumi i dasmës. Nuk dihet nëse është një rastësi apo modelja ka dashur të përcjellë ndonjë mesazh për këngëtarin.

Ç’po ndodh mes tyre? Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika bën

Ç’po ndodh mes tyre? Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika bën

Ç’po ndodh mes tyre? Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika bën