BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Gossip

Ç'po ndodh? Pas reagimit të ditës së sotme për shpullën ndaj Luizit, Kejvina Kthella merr vendimin drastik

Ç'po ndodh? Pas reagimit të ditës së sotme për

Pasi reagoi për shpullën ndaj Luizit, tha se nuk është penduar për eksperiencën në Big Brother dhe i kërkoj falje fansave dhe mbështetësve të Luizit, Kejvina Kthella ka marrë një hap tjetër mjaft të rëndësisëm.

Modelja ka mbyllur Instagramin duke u zhdukur kështu nga publiku dhe fansat e saj.

Të gjithë e dimë se sa i rëndësishëm është kthyer Instagrami dhe çdo rrjet social në jetën e përditshme, por për më tepër kur ai është mjet pune dhe luan një rol të rëndësishëm siç ndodh me modelet.

Ç'po ndodh? Pas reagimit të ditës së sotme për

Prandaj ky vendimi i Kejvinës është i një tjetë niveli. Gjithsesi në këtë pikë të gjithë e kuptojnë se në çfarë presioni dhe situate psikologjike ndodhet modelja prandaj ky duhet të jetë një veprim mjaft i rëndësishëm për të.