BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

Po përflitet për shkëndija mes saj dhe Donaldit, por shikoni çfarë Beatrix i ka shkruar Borës përpara hyrjes në “Big Brother VIP”

Po përflitet për shkëndija mes saj dhe Donaldit, por shikoni

Kohët e fundit brenda dhe jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”, flitet për afrimitetin mes Beatrixës dhe Donaldit.

Shikime të kapura nga kamerat, përqafime të herëpashershme, dhe disa momente të tyre, teksa bënin dush bashkë, kanë bërë që të “ndizen” komentet se mes tyre po nis diçka më shumë se shoqëri.

Madje, një pjesë e madhe e publikut, shumë të lidhur me “çiftin” Bora-Donald, që fitoi zemrat e një Shqipërie të tërë, komentojnë negativisht për këngëtaren, ndonëse edhe vetë dy banorët kanë refuzuar se kanë diçka më shumë.

Por si qëndron e vërteta?

Në fakt, një koment i Beatrix për Bora Zemanin, duket se na sjell një këndvështrim tjetër.

Ditën që do të futej në “Big Brother” për të surprizuar Semin, (por përfundoi duke surprizuar Donaldin), Bora postoi një foto të saj.

Dhe Beatrix, pak pas mbrëmjes i ka komentuar “Më kujtuat sa bukur është të dashurosh, me zemër në dorë dje, i çmenda komshit duke bërtit”, duke i shprehur edhe dashurinë moderatores.

Ndonëse, ndjekësit, i janë “kthyer” Trixës pas këtij komenti, mesa duket edhe ajo, si shumica prej nesh, futet tek grupi i atyre që kërkonin nga ekrani që Donaldi ta puthte Borën.

Sakaq, ky koment dashamirës na lë të kuptojmë që këngëtarja i simpatizon si çift, e në këtë rast duket si e palogjikshme që ajo të ketë krijuar pëlqim për Donaldin.

Po përflitet për shkëndija mes saj dhe Donaldit, por shikoni