BREAKING NEWS

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të
x

Gossip

Po pozonte për setin fotografik, Marina Vjollcës i ndodh e papritura, i zbërthehet...

Po pozonte për setin fotografik, Marina Vjollcës i ndodh e papritura,

Para disa muajsh, moderatorja Marina Vjollca solli një set të ri fotografik shumë të veçantë. Moderatorja shfaqet duke pozuar në kalë, me veshje të ndryshme, teksa dukej si gjithnjë në formë shumë të mirë fizike.

Ditën e sotme, Marina ka postuar një video nga prapaskenat e këtij seti fotografik nga Renuar Locaj.

Moderatorja shfaqet duke ecur teksa tërheq kalin, por papritur i zbërthehet fustani.

Marina përpiqet ta mbajë me dorë fustanin që të mos bie teksa qesh me këtë incident.

Po pozonte për setin fotografik, Marina Vjollcës i ndodh e papritura,

Më të lexuarat