Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Po rriten si domatet me hormone", Bujar Qamili i befason të gjithë me deklaratën e tij

Postuar: 22/05/2019 - 22:57

Bujar Qamili, zëri unik i këngës shkodrane tregohet i kujdesshëm kur vjen puna te bashkëpunimet muzikore.

Nga studio e "Vizionit të Pasdites" në Vizion Plus, ai ka folur hapur për këngëtarët me të cilët nuk do të guxonte të bashkëpunonte kurrë.

Qamili shkoi edhe më tej duke thënë se këngëtar nuk bëhesh për një muaj dhe se këngëtarët e rinj “rriten me injeksione” si perimet.

“E para duhet të jetë mirë vokalisht, të ketë një autoritet dhe personalitet si këngëtar. Unë kam 42 vite në skenë dhe të tjerët duan të bëhen me një muaj. Këta të rinjtë e sotëm i ngatërrojnë gjërat sepse shikojnë që rriten domatet, kastravecat , rriten specat me injeksone dhe mendojnë që bëhen këngëtarë për një muaj”, deklaroi Bujar Qamili.

Bujar Qamili është ndalur gjatë në një rrëfim për veten dhe 42 vitet e tij në skenë, ku hodhi poshtë zërat për një recital së shpejti të tijin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 17:05

 Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi, karriera e të cilit vlen miliona dollarë.

Postuar: 17/09/2019 - 15:11

Isaac Carew është në një lidhje të re. Ndarja e Duas nga i dashuri i saj prej vjetësh ka bef

Postuar: 17/09/2019 - 14:55

Aktori i humorit Ermal Mamaqi prej ditësh ndodhet në udhëtim, ndërsa së fundi është ndalur në Zvi

Postuar: 17/09/2019 - 14:06

Prej vitesh tashmë Salsano Rrapi e prezanton "Portokallinë" krah Xhemit ndërsa më parë

Postuar: 17/09/2019 - 13:06

Moderatori dhe aktori Salsano Rrapi ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Rreze Diel

Postuar: 17/09/2019 - 12:51

Pak ditë më parë, bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtares shqiptare Lorik Canës, Monika zbulo

Postuar: 17/09/2019 - 12:28

Këngëtarja Greta Koçi ka qenë e njohur për publikun shqiptar në një moshë shumë të re, kur ishte