BREAKING NEWS

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në tragjedi, 24-vjeçari vrau nënën 4 ditë pasi u rikthyen në Shqipëri

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes
x
BREAKING NEWS

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen e konfliktit dhe i kërkojnë Vuçiçit të ulë tensionet

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë, çfarë misteri fsheh vizita e tij?

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë,
x
BREAKING NEWS

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e tij

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e
x
BREAKING NEWS

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit, kinezët provokojnë amerikanët

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit,
x
BREAKING NEWS

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x

Gossip

Po shijon pritjen e ëmbël, këngëtarja e njohur Fifi zbulon kur pritet të vijë bebi në jetë (FOTO)

Po shijon pritjen e ëmbël, këngëtarja e njohur Fifi zbulon

Këngëtarja e njohur dhe partneri i saj Adis Patushi po presin të bëhen prindër të një djali. Shtatzënia e Fifit befasoi të gjithë pasi çifti nuk kishin shumë kohë që njiheshin me njëri-tjetrin.

Gjërat mes tyre po shkojnë për mrekulli dhe Fifi është shumë gati për të shijuar epitetin nënë. Përmes një bisede me ndjekësit e saj, artistja zbuloi se pritet që brenda pak ditësh bebi të vijë në jetë.

Kohë më parë në media u përfol se çifti kanë zgjedhur emrin NINO për të voglin e tyre.