BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Gossip

Po shtiren? Saimiri po shijon jetën jashtë si çift dhe i vë vulën lidhjes me modelen, tregon çfarë është Meri për të: Dashuri...

Po shtiren? Saimiri po shijon jetën jashtë si çift dhe i

Pas përfundimit të spektaklit, dy të rinjtë, Meri Murri, vajza modele nga Elbasani arriti t'i fitonte zemrën 'princit modern'. Ditët e fundit kanë gjetur kohë për veten dhe po mundohen t'a shijojnë vetëm për vetëm si një çift i vërtetë.

Është Saimiri i cili ka publikuar pak minuta më parë një foto më në krah të dashurën e tij. "Çift, dashuri", ka zgjedhur këto fjalë për të përshkruar foton "Princi".

Po shtiren? Saimiri po shijon jetën jashtë si çift dhe i

Kujtojmë se çifti është në shenjestër të publikut dhe në rrjet qarkullojnë hipoteza se gjithçka është të kuadër të një shoë televiziv dhe nuk janë aspak një çift i vërtetë.

Po shtiren? Saimiri po shijon jetën jashtë si çift dhe i

Fotot e përditshme të dyshes po vërtetojnë të kundërtën, por e vërteta i mbetet kohës ta vërtetojë.

Po shtiren? Saimiri po shijon jetën jashtë si çift dhe i

Më të lexuarat