BREAKING NEWS

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan", senatorja amerikane: Shqipëria duhet të vendosë vetë

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan",
x
BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x

Gossip

Po tani çfarë ndodhi? Einxel Shkira “kërcënon” ata që janë “marrë” me atë: Do të pendoheni që jeni marrë me njeriun e gabuar (FOTO)

Po tani çfarë ndodhi? Einxel Shkira “kërcënon”

Dielli nuk mbulohet me shoshë, dhe këtë e kuptoi edhe Einxhel Shkira.

Arriti deri aty sa të “kërcënonte” se shumë do të pendohen se janë marrë me të, dhe nuk vonoi as një javë që të konfirmonte publikisht shtatzëninë.

Po tani çfarë ndodhi? Einxel Shkira “kërcënon”

Dj Dagz dhe Einxhel u shfaqen në një video me rroba të ngjashme, nga një ballkon buzë deti, ku dukej barku i rrumbullakosur i moderatores. Ky postim i vendosi pikat mbi “i” të gjitha lajmeve që qarkullonin prej javësh në rrjet.

Mirëpo mënyra e konfirmimit të shtatzanisë nga ana e ish-banores së Big Brother Vip mesa duket nuk i ka pëlqyer të gjithëve.

Ka dhe nga ata që mendojnë se është aspak e gjetur veshja matchy-matchy e çiftit në video. Këtë pakënaqësit të saj, një ndjekëse ia ka shprehur hapur Einxhel në Twitter.

“Nuk ka gjë më acaruese se të konfirmosh shtatzaninë me veshje të njëjta. Më vjen keq,” shkruan ndjekësja në komentin e saj.

E dimë tashmë që të tilla komente nuk i shkojnë bosh moderatores. Ajo i është përgjigjur komentueses duke u shprehur se duket që “nuk merr vesh” nga ana estetike.

“Por, është e dukshme që nuk t’i vret sytë ana estetike. Gjithsesi është çështje këndvështrimi. Për shembull mua më duket acaruese të vesh rroba me printe fanco dinozauri,”-shprehet Shkira.

Po tani çfarë ndodhi? Einxel Shkira “kërcënon”