BREAKING NEWS

Gazeta italiane zbulon prapaskenat e sherrit të tifozëve të Romës: Vodhën thikat nga një restorant që të godisnin...

Gazeta italiane zbulon prapaskenat e sherrit të tifozëve të
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ora para finales së Conderence League, Garda merr nën mbrojtje institucionet e rëndësisë së veçantë

Vetëm pak ora para finales së Conderence League, Garda merr nën
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orë

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Marrëdhëniet me NATO-n, Gjenerali amerikan: Shqipëria, vëllai i madh në rajon! Zbulon dhuratën që i ka bërë Rama

Marrëdhëniet me NATO-n, Gjenerali amerikan: Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

“E kam të vështirë të shpreh mirënjohjen...” Rama: Do shkel protokollin, të flas në anglisht që të shmang përkthimin e keq, ndonjëherë krijon probleme mes meje dhe SHBA-së…

“E kam të vështirë të shpreh
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama zbulon projektin e rëndësishëm: Bazë detare të NATO-s në Shqipëri

Kryeministri Rama zbulon projektin e rëndësishëm: Bazë
x
BREAKING NEWS

“Shqipëria dhe shqiptarët janë shumë pro-amerikanë”, Rama i jep medaljen “Ylli i Madh i Mirënjohjes Publike” komandantit të NATO-s

“Shqipëria dhe shqiptarët janë shumë
x
BREAKING NEWS

Vrau 82-vjeçaren dhe e hodhi në një kazan mbeturinash, Gjykata e Fierit dënon Skënder Krasniqin, ja sa vite burg do të vuajë

Vrau 82-vjeçaren dhe e hodhi në një kazan mbeturinash, Gjykata
x

Gossip

Po tani çfarë ndodhi? Monika Lubonja nuk përmbahet ndaj Ilirit: Më vjen t’i gjuaj me tullë pas kokës, më kujton gjyshin

Po tani çfarë ndodhi? Monika Lubonja nuk përmbahet ndaj Ilirit:

Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja janë dy banorët që kanë hyrë në “Big Brother VIP” që në nisje të formatit në muajin tetor. Dyshja ishin në fillim “aleatë”, por në vazhdim nuk kanë munguar debatet e forta mes tyre.

Teksa po rrinte me aktoren e humorit, Arjola Demiri në dhomën e gjumit, Lubonja dëgjohet të thotë  nën zë “më vjen t’i gjuaj me tullë pas kokës”, kur Iliri po ecte nëpër dhomë.

Kjo ka shkaktuar edhe shumë reagime në rrjet, ku në faqen zyrtare të Instagramit të “Big Brother VIP”, ndjekësit kanë lënë komente të shumta ku kritikojnë aktoren.

Kujtojmë se dyshja kanë pasur një tjetër debat mbrëmjen e kaluar, ku shkak është bërë një qese me spinaq.

Monika: Pse e hodhi spinaqin?!! Spinaqi ziheshe.

Iliri: Do ta gatuash? Do spinaqin? Ja ta sjell prapë!

Monika: E çoi te plehrat do ta sjellë nga plehrat tani. O Zot!!! Më kujton gjyshin. Edhe gjyshi kur s’kishte çfarë bëntë ziheshe. Edhe ky derëziu.

Einxhel: Mos u zini për spinaq tani.

Iliri: Na se do të dali byrek i shijshëm.

Gjithashtu Monika Lubonja foli për balerinin edhe në bisedën e saj me moderatoren nga Kosova, Egzona Rafuna dhe koreografin, Dritan Brama. Ajo shprehu se ka pasur raporte shumë të mira me balerinin dhe se nuk i ka bërë kurrë asnjë gjë të keqe.

“Në asnjë moment unë Ilirin nuk e kam lëshuar sepse kemi bërë shumë shumë muhabet. E kam idealizuar si artist dhe e kam idealizuar si njeri. Iliri ka një gjë të keqe që përpara lojës harron që janë njerëz që i lëndon. Monika Ilirit nuk i ka bërë asnjë gjë.”