BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Gossip

“Po të kisha mend do isha kontrollore aeroporti, jo të grija sallatë nëpër skena”, ish-aktorja e Portokallisë tregon sa është paguar për rolet dhe shpërthen keq: Sa për të blerë ca pako...

“Po të kisha mend do isha kontrollore aeroporti, jo të grija

Aktorja e njohur Egla Ceno ka bërë një reagim ironik. Teksa dikush i ka shkruar se të tjetër po përfitojnë klikime nga puna e saj, Egla përgjigjet se jetojmë në Shqipëri.

Ajo ka deklaruar se është paguar 20 mijë lekë për çdo episod, sipas saj “sa për të blerë një pako lines”.

Egla Ceno vazhdon më tej me ironinë therëse, ku kujton se i kanë thënë se është ‘aktore e dobët’, vetëm se dha një intervistë pa leje.

“Po të kisha pak mend do isha kontrollore aeroporti e jo aktore skenash”,- thotë Egla.

Postimi i plotë:

Më shkruan dikush në inbox “Egla unë jam ndjekës i joti, shikoj që s’je shumë aktive, rrjeti është i mbushur me videot e tua dhe të tjerët marrin ndjekësa dhe klikime duke përfituar nga puna jote.” O çun, e kupto’ apo se kupto’ që jetojmë në Shqipëri mër plak? Unë kam bërë disa role, më kanë paguar 20 mijë lek episodin, (sa për të blerë ca pako lines) dhe s’kam më asnjë të drejtë. As më bëhet vonë fare për ndjekësa e klikime. K’to as haen as të paguajnë faturat. Unë vërtet jam aktore, por jam aktore në Shqipëri me lal, ku funksionon ligji i lëpirjes dhe më të fortit (edhe në art) Mua m’thanë “aktore e dobët” vetëm se bëra një intervistë pa leje. Ça m’ngatërron me k’to punë pash zotin, unë 45 kile me gjithë rrecka. Po të kisha pak mend do isha kontrollore aeroporti, jo të grija sallatë si aktore nëpër skena ???? Shifna së shpejti 

Më të lexuarat