BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Gossip

“Po vendi jonë nuk ka një pornostare”/ Gazetari ngacmon të ftuarën për gjoksin live në emision, këngëtarja e njohur shqiptare i kthehet keq: Mos e kruaj me mua vlla! (VIDEO)

“Po vendi jonë nuk ka një pornostare”/ Gazetari ngacmon

Pas kameras së fshetë bërë nga #EXPULS në RTV Ora, këngëtarja vlonjate ka qenë e ftuar në #EXPULS përballë gazetari dhe autorit të programit, Ronaldo Sharka!Ronaldo e ngacmoi Rominën për gjoksin e saj të madh, i cili vihej lehtësisht re, por edhe komentuesit ia vënë në dukje.

Më tej, Ronaldo Sharka guxoi shumë dhe e pyeti nëse Romina Aliaj ka menduar ndonjëherë të bëhet pornostarja e parë vlonajte

Romina Aliaj: Më fal Ronaldo, mos e kruaj shumë me mua me këto pyetje, të lutem. S’është pyetje kjo, s’ësht normale.

Ronaldo Sharka: Po Shqipëria nuk ka një pornostare, te ishte nga Vlora do ishte shumë bukur.

Romina Aliaj: Nga je ti nga Lushnja? Mos ka andej nga ty? Janë më seksi ato. Mos të dalim tani dhe racist. Nuk muk më pëlqen pyetja jote, është pyetje pa lidhje prandaj. Duhet të dish qe kë ke përballë qe të bësh dhe pyetjen!

Ronaldo Sharka: Dhe unë po të përshtatem për shkak të gjoksit. Pornostare është profesion!

Romina Aliaj: Ndërro temë, nuk më pëlqen

Ndiqni videon për më tepër