BREAKING NEWS

Ulen rastet e reja me COVID, Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin çfarë ka ndodhur 24 orët e fundit

Ulen rastet e reja me COVID, Ministria e Shëndetësisë publikon
x

Gossip

“Policia, ndihmë, uaa injorant”, këngëtares së njohur shqiptare i ndodh ajo që nuk e priste në mes të natës, tmerrohet dhe...(VIDEO)

“Policia, ndihmë, uaa injorant”, këngëtares së

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Romina Aliaj ka rënë pre e një kamere të fshehtë.

Gazetari Ronaldo Sharka që i ka bërë kamerën e fshehtë këngëtares, për ta bërë sa më të besueshme prej disa ditësh i dërgonte asaj shpesh sms në telefon, me pretekstin për të dale për kafe, ndërsa me pas arrin t’i zbulojë shtëpinë e t’i trokasë në dere.

Pasi tenton të futet në shtëpi dhe Romina Aliaj nuk e pranon, ky i fundit i futet në mes te natës në krevatin e gjumit.

Për këtë kamer të fshehtë kanë qenë në pjesë edhe nëna dhe motra, madje motra e Rominës i ka dhënë çelsin gazetarit për të hyrë në shtëpi.

Kur ai futet në dhomën e saj të gjumit ajo ulëret duke thënë “policia, ndihmë, uaa injorant”.

Teksa kur gazetari i thotë që është kamera e fshehtë fillon të qajë.

Më të lexuarat