BREAKING NEWS

Shpërthen vatra në Mat, vazhdon të rritet numri i të infektuarve me Covid-19

Shpërthen vatra në Mat, vazhdon të rritet numri i të
x

Gossip

“Politika është e poshtër”, shpërthen vajza e ish-deputetes së PD: Njerëzit janë me dy fytyra!

“Politika është e poshtër”, shpërthen vajza e

Ditën e djeshme të ftuara në emisionin ‘Rudina’ ishin ish-deputetja e PD-së, Albina Deda dhe vajza e saj Ada. Ato kanë folur gjerë e gjatë për tematika të ndryshme si ëndrrat, karriera, detaje nga jeta personale e të tjera.

Gjatë intervistës moderatorja e emisionit, Rudina, i drejtoi Adës pyetjen se çfarë do të donte të ndryshonte në vend. Vajza e ish-deputetes u përgjigj që kishte shumë gjërave që ajo do dëshironte të ndryshonte, dhe një ndër to ishte politika. “Ka shumë gjëra për të ndryshuar në këtë vend dhe nuk mendoj se jam unë që duhet ta them. Por mendoj se politika është pak e poshtër edhe njerëzit janë me dy fytyra”, u shpreh ajo.

Më të lexuarat