Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Portieri i famshëm debaton në mes të rrugës me partneren, kësaj i thonë autoritar në fushë dhe jetën private

Postuar: 19/04/2019 - 15:40

Portieri i njohur është fotografuar nga paparaci duke bërë debat në mes të rrugës me partneren e tij, gazetaren sportive Ilaria D’Amico.

Fotografët e “Novella 2000” që kanë kapur këtë moment, janë shprehur se arsyeja e këtij debati ka nisur për shkak të djalit të tyre 3-vjeçar. Gigi Buffon, ka vënë re se i biri po largohej shumë nga ata dhe e ka thirrur, ndërkohë Ilaira e ka parë këtë gjest si mjaft shqetësues.

buffon2

Buffon, gjithmonë autoritar në fushë, mesa duket edhe në sferën private mban të njëjtin qëndrim.

Portieri i Paris Saint Germain, është në Milano për të kaluar disa ditë me familjen e tij, për t’u rikthyer më pas në Francë. Por si u soll gazetarja sportive përballë sjelljes së partnerit?

buffon

Ilaria me një buzëqeshje i ka lënë babait të djalit të saj që të kuptojë se po e ekzagjeron. Ajo ka marrë nënkontroll situatën dhe menjëherë ka marrë afër edhe të birin, Leopoldo Mattia.

Buffon e D’Amico kanë thuajse pesë vite të fejuar dhe janë prindër të një djali, ndërkohë që përflitet se janë në pritje të fëmijës së dytë, por ende asgjë nuk është konfirmuar.

buffon3

Ilaria ndërkohë është nënë edhe e Pietro-s 8 vjeç, i ardhur në jetë nga ish-partneri, Rocco Attisani. Nga ana tjetër, Gigi ka edhe dy djem të lindur nga dashuria e madhe me Alena Seredova, David Lee e Louis Thomas, përkatësisht 9 dhe 11 vjeç.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 17:49

 Veshje me stil, model flokësh i pagabueshëm, make up modest, në çdo dalje të saj publike Kate Middleton shfaqet në perfeksion.

Postuar: 23/05/2019 - 15:39

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez i ka shokuar fansat me deklaratën e saj të fundit në rrjeti

Postuar: 23/05/2019 - 15:25

Reperja shqiptare Loredana Zefi ishte në qendër të vëmendjes së mediave pasi një çift zviceran e

Postuar: 23/05/2019 - 15:15

Eno Popi ka zgjedhur që jetën e tij publike mos ta ngatërroje me atë private.

Postuar: 23/05/2019 - 14:50

Në mars të këtij viti, në media u aludua për një lidhje dashurie mes Dojna Memës dhe këngëtarit t

Postuar: 23/05/2019 - 14:02

Ai është një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare.

Postuar: 23/05/2019 - 10:21

Sot është një ditë e trishtë për familjen Hoxha pasi bëhen plot 11 vjet që nga largimi i Dritan H