Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Gossip

“Portokalli” do të zhvendoset në një tjetër televizion? Ja si përgjigjet aktori Florian Binaj

“Portokalli” do të zhvendoset në një tjetër

Ka patur zëra që “Portokalli”, programi i përjavshëm i humorit në Top Channel, do të zhvendosej në një tjetër logo televizive.

Por një prej protagonistëve kryesor të këtij show, Flor Binaj ka konfirmuar se ai do të vijojë të jetë pjesë e show-t edhe gjatë sezonit të ri në Top Channel.

“Unë po punoj për personazhet që kam dhe personazhet e rinj. Tetori do të jetë një sezon gallatë, ku streset do shfryhen mjaftueshëm me Portokallinë dhe ne mezi presim të jemi në ekran”, ka thënë Binaj në një intervistë për Ori Nebijajn në “Pushime on Top”.

Më të lexuarat