BREAKING NEWS

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë që s’di pronarin, shteti vijon të paguajë

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë
x
BREAKING NEWS

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në burgun e Drenovës alarmon policinë

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një telefonatë me zërin e Vis Martinajt nga jashtë

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një
x
BREAKING NEWS

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga çështja e inceneratorit

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga
x
BREAKING NEWS

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja faktet

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja
x
BREAKING NEWS

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues kanë lidhje grupet kriminale

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues
x
BREAKING NEWS

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës së fundit

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës
x

Gossip

“Poshtërsi kombëtare!”/ Shitësja e veshjeve kombëtare kërcënon ish-banorin e Big Brother VIP: Nëse përsëritet, betohem se nuk do e lë vetëm me një shkrim

“Poshtërsi kombëtare!”/ Shitësja e veshjeve

Shitësja e veshjeve kombëtare, Dita Zeneli e ka kritikuar veshjen e këngëtarit dhe ish-banorit të Big Brother Vip Kosova, Lugatit në prime-in e fundit.

Sipas saj, veshja e tij ka qenë e poshtërsi kombëtare e produkteve që për nevoja personale dhe përbuzin veshjet kombëtare.

Sipas saj, kjo paraqet një marrëzi. Dhe kjo do të kontribuoj në vlerat e saj dhe traditat.

E duke thënë se herët e tjera nuk do e lë vetëm me një shkrim.

“Është poshtërsi kombëtar se si disa individë për përgjegjësi personale qohen dhe i përbuzin veshjet kombëtare si plisi ku për këtë plis të parët tanë kanë jetën”, ka shkruar ajo në facebook.

“Poshtërsi kombëtare!”/ Shitësja e veshjeve