BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

Postimi i Tunës për festat kombëtare ishte i pazakontë (FOTO)

Postimi i Tunës për festat kombëtare ishte i pazakontë

Dje dhe sot, Instagrami i secilit nga ne është “ngjyrosur” kuqezi, për shkak të festave tona.

Thuajse të gjithë artistët, uruan në mënyrën e tyre shqiptarët. Disa publikuan këngë e të tjerë të paktën një fotografi me veshje apo simbole me motive patriotike.

Mirëpo, ndryshe nga gjithë të tjerët, ishte postimi i Tuna Sejdiut.

Këngëtarja postoi një foto të Isa Boletinit, krahas të cilës shkroi me humor: “Ma shumë jeni lodhë tuj urue se na tuj luftue – Isë Boletini”.

Mbase ky është edhe një “thumb” për kolegët, ose për të gjithë ata që uruan në rrjetet e tyre sociale festat.

Postimi i Tunës për festat kombëtare ishte i pazakontë