Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pozon në restorant, por harron këtë detaj

Postuar: 14/08/2018 - 20:28

Emily Ratajkoëski serish ka çmendur miqtë në Instagram me foto seksi.

Ajo ka pozuar në një restorant dhe gjatë fotografimit rastësisht i rrëshqitën sytjenat duke treguar më tepër se sa duhet.

Por, kjo nuk e pengoi Emily të postojë foton në rrjetet shoqërore.

Fotoja e saj shkaktoi reagime të mëdha të komentuesve.

“Kjo është tepër seksi”, “Pëlqej femrat që tregojnë gjinjtë në baza ditore”, "Kjo meriton vëmendjen”, “Tepër e bukur”, ishin disa nga komentet.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 07:58

Një person i paidentifikuar ka shkatërruar mbi 80 varre. Ngjarja ka prekur edhe këngëtaren e njohur shqiptare.  

Postuar: 24/09/2018 - 20:11

Princi William i Anglisë dhe Mbreti i ardhshëm i kësaj mbretërie, ka qenë së fundmi në prezantimi

Postuar: 24/09/2018 - 19:41

 Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolur në showbizin shqiptar.

Postuar: 24/09/2018 - 19:09

Ajo shfaqet gjithnjë në formë dhe e kuruar në çdo dalje të saj.

Postuar: 24/09/2018 - 18:48

Ylli i dikurshëm i spektaklit për talentë, ‘X Factor’, Harry Styles, ka bërë ndryshim

Postuar: 24/09/2018 - 18:34

Ish-futbollisti i njohur Francesko Totti, tashmë pjesë e stafit drejtues të Romës, i ftuar në &ld