BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës ish-kryebashkiaku

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)
x
BREAKING NEWS

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)
x
BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x
BREAKING NEWS

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja kush emërohet zëvendësministëri i ri (Emri)

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja
x
BREAKING NEWS

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj rivalit të Ervis Martinaj ku mbeti e vrarë banakierja në "Don Bosko" (emri)

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Përfaqësues të ambasadës së SHBA-së në gjyqin e Mediut

Tragjedia e Gërdecit/ Përfaqësues të ambasadës së
x

Gossip

“Prandaj do dal...”/ Kiara i kthehet Luizit pasi këngëtari i thotë që do marrin vendimin drastik: Mirë, nuk ta them më (VIDEO)

“Prandaj do dal...”/ Kiara i kthehet Luizit pasi këngëtari

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë që të shtunën pas spektaklit të madh të “Big Brother VIP” që qëndrojnë bashkë në një suitë. Vëllai i Madh vendosi që të realizonte dëshirën e moderatores duke qenë se ishte një nga fitueset e lojës së imitimeve.

Ajo kishte kërkuar një surprizë për partnerin e saj dhe veten. Gjatë qëndrimit në suitë, ata kanë kaluar mjaft momente romantike, ku edhe i kanë shprehur dashurinë njëri-tjetrit.

Teksa Kiara i tha ‘të dua shumë’, Luizi i përgjigjet se kjo është arsyeja që do dalë nëse ajo eliminohet nga BB VIP. Më pas moderatorja i tha se nuk do ja thotë më.

Luizi: Prandaj do dal unë po dole ti

Kiara: Mirë, nuk ta them më 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)