BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren Sali Berishës më 22 mars 1992, puçi që bënë me ndihmën e Ramiz Alisë dhe roli sekret i CIA që tronditi politikën

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren
x
BREAKING NEWS

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e udhëheqë PD-në në zgjedhjet e 14 majit. Publikohet DOKUMENTI

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e
x
BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x
BREAKING NEWS

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor burrë’, zbërthehen prapaskenat e shitjes së drogës në Tiranë! Si ‘cjapi te kasapi’ te i infiltruari i policisë (BISEDA)

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor
x
BREAKING NEWS

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në Gjykatën e Lartë, avokati Idajet Beqiri trondit me deklaratën dhe zbardh detajet e forta: Sali Berisha nxori në pritë Azem Hajdarin

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në
x

Gossip

"Prandaj u lëndua kur e ofendove", Zhaklina zbulon "lojën" e Luizit: Ja për çfarë po e përdor Tean

"Prandaj u lëndua kur e ofendove", Zhaklina zbulon

Debati mes Teas dhe Kiarën, u komentua edhe nga Zhaklin Lekatarin.

Zhaklin: Çifti Luiz-Kiara, nuk është ende çift. Unë mendoj se Luizi po e përdor Tean, për të bërë xheloze Kiarën. Kur kishit marrëdheniën Luiz-Tea besoja se mes jush kishte diçka. Në fillimet tuaja, Tea mendonte se kishte një lloj “pushteti”, që mund të të drejtonte ty. Prandaj them që ajo u lëndua shumë kur ti e ofendove.

Tea: Unë vërtetë u lëndova, por nuk ndodhi për shkak se mendoja që kisha një superioritet. Kjo nuk do të thotë që unë kisha pretendiume të tjera. Ky është perceptim i gabuar.

Zhaklin: Jo nuk është perceptim i gabuar. Për dy javë, nuk bëhesh dot mik me dikë. Mendoj se ti je një vajzë inteligjente. Ti tani po bën lojën tënde. Ti don të luash me Luizin dhe Kiarën.

Tea: Janë ata që më përfishjnë.

Zhaklin: Të gjithë ju po luani. Ju jeni lojën tuaj në çift. Personazhi i tretë, po luan. Ju të tre po luani.

Efi: Nuk më pëlqyen prekjet në perfomancë.

Tea: E vetmja mënyrë që unë të qeshja me Luizin, ishte që ai të bëhej qesharak. Dorën në bark ja vura për ta vënë në siklet, vetëm kaq. Çfarë faji kam unë në këtë mes.

Efi: Ti po i krijon hapësirë.

Kristi: Të gjitha situatat po bëhen plastike, nuk ka asgjë reale.

Luizi: A nuk e bëri reale Kiara këtu përara grupit, kur tha a ke rënë në dashuri me Luizin?