Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pranoi hapur lidhjen me Arbanën, Eduard Grishaj zbulon raportin me djalin e moderatores: Jam duke e përgatitur për...

Postuar: 09/10/2019 - 12:09

Deklarata e Eduart Grishajt se Arbana për të është gjëja më e mirë që ka në jetë, shkaktoi jo pa reagime në media.

Ndërkohë mbrëmjen e së martës i ftuar në emisionion e pasdites “Ftesë në 5”, Grishaj ka folur për herë të  parë edhe për raportin e ngushtë që ka me djalin e moderatores, Jonin.

Gjatë intervistës me Bietën regjizori ka treguar se sëbashku me Jonin kalon shumë kohë bashkë duke qenë se po merret me fotot e librit të gatimit që Arbana do të botojë së shpejti.

“Jam duke e përgatitur Jonin që edhe pak t’ia dorëzoj atij aparatin të merret me fotot e gatimeve të Arbanës se gatimet janë aq të shijshme sa unë nuk i rezistoj dot.”- është shprehur Eduardi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 09:05

Moderatori dhe gazetari Arian Çani njoftoi të premten që lamë pas se ‘Sofia’ ishte larguar nga emisioni dhe teksa e falenderoi shpalli të hapur audicionet për Sofinë e radhës.

Postuar: 18/11/2019 - 08:28

Më në fund është mësuar arsyeja e udhëtimeve të shpeshta në Turqi të Genta Ismajlit.

Postuar: 18/11/2019 - 08:10

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli ka ‘thumbuar’ moderatoren Arbana Osman

Postuar: 18/11/2019 - 08:09

Aktorin Rezart Veleshnja këtë sezon po e shohim çdo të shtunë në emisionin e Luanës "Shiko k

Postuar: 18/11/2019 - 07:45

Prej kohësh përflitej se çifti i njohur dhe shumë i komentuar në media, boksieri Robin Krasniqi d

Postuar: 17/11/2019 - 22:37

E ftuar në emisionin “E diell” në “Top Channel” ditën e sotme ishte këngë

Postuar: 17/11/2019 - 22:16

Eneda Tarifa është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri, teksa vitet e fundit ka provu