BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Gossip

“Pranojnë vetëm pacientë që…”/ Aktores së famshme i refuzohet shtrimi në spital për trajtimin e koronavirusit, ja çfarë ndodhi

“Pranojnë vetëm pacientë që…”/ Aktores

Situata në gjithë botën sa vjen dhe bëhet më shqetësuese, numri i viktimave vazhdon të rritet, po ashtu edhe personat e infektuar kapin shifra të frikshme.

“Pranojnë vetëm pacientë që…”/ Aktores

Aktorja Olga Kurylenko tha se iu refuzua shtrimi në spital për trajtimin e koronavirusit pasi janë plot me pacientë që po luftojnë me jetën e tyre.

Aktorja Hollivudiane tha mbrëmjen e së hënës se ishte me temperaturë të lartë, një ditë pasi zbuloi se kishte rezultuar pozitive me koronavirus.

“Pranojnë vetëm pacientë që…”/ Aktores

Aktorja u shpreh se spitalet po shtrojnë vetëm pacientë që po luftojnë me vdekjen, ndërsa i kërkuan të telefononte një ambulancë nëse përkeqësohej.

40-vjeçarja tha se nuk e dinte se ku e kishte kontraktuar virusin, duke sugjeruar se mund ta ketë marrë nga prekja e dorezës së derës së taksisë.

“Pranojnë vetëm pacientë që…”/ Aktores

“Pse nuk jam në spital? Sepse spitalet tona janë plot dhe po shtrojnë vetëm pacientë që po luftojnë me vdekjen. Më thanë që nëse përkeqësohem të telefonoj një ambulancë,”- tha aktorja.