BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

Pranuan hapur lidhjen, Bora dhe Donaldi publikojnë momentet romantike

Pranuan hapur lidhjen, Bora dhe Donaldi publikojnë momentet romantike

Donald Veshaj dhe Bora Zemani vendosën ta bënin vetëm së fundmi publike marrëdhënien e tyre.

Tashmë ata nuk fshihen më dhe nuk ngurojnë të ndajnë foto e video nga koha që kalojnë me njëri-tjetrin.

Kështu kanë bërë edhe sot, teksa ishin duke u kthyer në Tiranë pasi kaluan disa ditë në jug.

Bora ka postuar në Instastory disa video ku shihet në makinë me Donaldi, teksa ndër të tjera janë veshur edhe matchy-matchy.