Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“P*rdhët e juaja, deri dje kishe 500 lek në xhep…” Bes Kallaku i kthehet keq ndjekësit (VIDEO)

Postuar: 18/09/2019 - 18:36

Bes Kallaku vazhdon të jetë një nga aktorët më të pëlqyer në Shqipëri.Ai shumë edhe në rrjetet sociale, ku së fundmi ka postuar një video në të cilën shfaqet duke u munduar të hapë si duhet një shishe shampanje.

Mirëpo, kjo video në Instagram nuk është pritur tepër mirë pasi ka marrë komente nga më të ndryshmet. Njëri prej tyre ka detyruar edhe BEsin ta ironizojë plot humor.

“Pordhët e juaja, deri dje rrije me 500 lekë në xhep tani hap shampanja me pordhë”, shkruan ndjekësi.

Ndërkohë Besi i është përgjigjur: “Po ça t’boj o zemra, të rri të hap shishet e dhallës vetëm pse ta ka qefi ty?”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aiiiii ça tersi moooojjjj ------ @xhensilamyrtezaj @paneamoreefantasiafirenze

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Moderatorja, Bora Zemani ka dashur të surprizojë të atin duke bërë tatuazh gradën e fundit të kolonelit që babai i saj e ka mbajtur në 30 vite pune si oficer i Forcave të Armatosura.

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të dashur shqiptar, i cili na suprizon gjithmonë me

Postuar: 23/10/2019 - 09:28

Pak javë më parë Hygerta Sako ishte e ftuar në emisionin “Rudina”, në të cilin deklar

Postuar: 23/10/2019 - 08:41

Fiori Dardha dhe Rozana Radi drejtojnë së bashku emisionin ‘Boom’ në ekranin e &lsquo

Postuar: 23/10/2019 - 08:36

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, duke

Postuar: 22/10/2019 - 23:44

Pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë”, ishte e ftuar gazetarja Mira Kazhani

Postuar: 22/10/2019 - 16:27

 Aktori i humorit, Rezart Veleshnja është një prej personazheve më të dashur për publikun sh