BREAKING NEWS

Pamjet ‘bombë’ të Artan Hoxhës për kryebashkiakun socialist që shfaqet duke pirë kokainë, dalin detajet çfarë dallohet në video dhe paralajmërimi i rëndë

x

Gossip

“P*rdhët e juaja, deri dje kishe 500 lek në xhep…” Bes Kallaku i kthehet keq ndjekësit (VIDEO)

Bes Kallaku vazhdon të jetë një nga aktorët më të pëlqyer në Shqipëri.Ai shumë edhe në rrjetet sociale, ku së fundmi ka postuar një video në të cilën shfaqet duke u munduar të hapë si duhet një shishe shampanje.

Mirëpo, kjo video në Instagram nuk është pritur tepër mirë pasi ka marrë komente nga më të ndryshmet. Njëri prej tyre ka detyruar edhe BEsin ta ironizojë plot humor.

“Pordhët e juaja, deri dje rrije me 500 lekë në xhep tani hap shampanja me pordhë”, shkruan ndjekësi.

Ndërkohë Besi i është përgjigjur: “Po ça t’boj o zemra, të rri të hap shishet e dhallës vetëm pse ta ka qefi ty?”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aiiiii ça tersi moooojjjj ------ @xhensilamyrtezaj @paneamoreefantasiafirenze

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on