BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Gossip

Prej kohësh nuk janë më bashkë, Nora Istrefi i befason të gjithë me gjestin që bën për Robert Berishën!

Prej kohësh nuk janë më bashkë, Nora Istrefi i befason

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër të paktat çifte të ndara në paqe dhe marrëdhënia e tyre është për t’u pasur zili!

Ata takohen shpesh bashkë për shkak të vajzës, Renee, shkojnë me udhëtime bashkë, hanë dreka e darka e janë shokët më të mirë të njëri-tjetrit.

Madje, ata janë mbështetja më e madhe e njëri-tjetrit dhe këtë e dëshmojnë herë pas here.

Roberti është i pari që publikon projektet e reja të Norës, duke i dhënë asaj mbështetjen e tij maksimale, ndërsa diçka të tillë e ka bërë edhe Nora sot.

Duke qenë se ish-partneri i saj do të nisë një emision të ri të titulluar “Robi plaket kur don vet”, këngëtarja e ka shpërndarë njoftimin në llogarinë  e saj në Instagram.

Prej kohësh nuk janë më bashkë, Nora Istrefi i befason