BREAKING NEWS

Kërkohet dëshmia e Shkëlzen Berishës, SPAK merr vendimin për gjyqin ndaj Fatmir Mediut

Kërkohet dëshmia e Shkëlzen Berishës, SPAK merr vendimin
x
BREAKING NEWS

BE demaskon “zarin” e Berishës, Gazment Bardhi drejt përjashtimit nga PD për shkeljen e statutit, mashtrimit të aleatëve dhe mbështetje të linjës anti-amerikane të Berishës

BE demaskon “zarin” e Berishës, Gazment Bardhi drejt
x
BREAKING NEWS

Ja si Sali Berisha pritet të marrë me vete në “listën e zezë” Ilir Metën, Gazment Bardhin dhe 26 deputetë të tjerë, zbardhen prapaskenat e bujshme nga mesazhi i SHBA

Ja si Sali Berisha pritet të marrë me vete në “listën
x
BREAKING NEWS

McGonigal vetëdeklarohet fajtor dhe pranon aferat me Edi Ramën para gjykatëses Kotelly, sot ish-agjenti i FBI paraqitet në gjykatën e Uashingtonit, rendohen pozitat e kryeministrit shqiptar

McGonigal vetëdeklarohet fajtor dhe pranon aferat me Edi Ramën para
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Ja pse Ilir Meta dhe Sali Berisha po sulmojnë prokurorët e SPAK dhe si emrat në ‘listat e zeza’ nga SHBA po shkaktojnë “gjëmën” në Shqipëri

Fatos Klosi: Ja pse Ilir Meta dhe Sali Berisha po sulmojnë prokurorët
x
BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x

Gossip

Prej kohësh përfliteshin për hatërmbetje, ja si është sot raporti mes Megi Pojanit dhe Dea Mishel (Foto)

Prej kohësh përfliteshin për hatërmbetje, ja si

Megi Pojani dhe Dea Mishel e nisën bashkë rrugëtimin në botën e ekranit dhe televizionit, kur u bënë të njohur nga ‘Hostel by Anabel’ vite më parë.

Dy shoqet asokohe gëzonin raporte të mira dhe këtë e reflektonin dhe në rrjetet sociale. Mirëpo, më pas u vu rë një ftohje mes tyre dhe shoqëria nuk ishte si më parë.

Pas hyrjes së Deas në ‘Big Brother’, Megi deklaroi se “kur kam dëgjuar në fillim që Dea do bëhej pjesë e Big Brother’ kam qenë pak skeptike sepse më është dukur gjithmonë një natyrë pak e tërhequr. Por, të them të drejtën jam surprizuar për mirë. Ka gjykim të ftohtë ndaj gjërave.”

Por, si është raporti i tyre tani që Dea doli nga formati?

Epo, duket se gjërat mes tyre janë rregulluar ose ‘ngrohur’ sërish. Thënë kjo, Megi ka postuar në Instagram një video ku ka marrë vëmendje komenti i Deas, e cila shkruan “U kënaqa”.