BREAKING NEWS

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi të vërtetat e pandemisë dhe skandalin e numrit të vdekjeve: E kuptuam situatën menjëherë, jam i gatshëm të vë bast se vendet që janë mbyllur ...

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi
x

Gossip

“Prej tre ditësh në flakë, sonte mbërriti edhe në plazh’, Jul Deda poston foton e trishtë

“Prej tre ditësh në flakë, sonte mbërriti edhe në

Aktori i njohur i humorit Jul Deda, ka postuar një foto nga plazhi i Velipojës, ku shihet edhe mali i pushtuar nga flakët.
Aktori ka postuar në ‘Instagram’ një foto, ku shihet se mali ka marrë flakët dhe se zjarri është përhapur shumë.

Deda shkruan se zjarri ka rënë në zonën Mal-Kolaj dhe tregon se ka tre ditë që kanë rënë flakë.

Ai shkruan se era e pyllit që digjet ka mbërritur deri në plazh.

“Direkt nga Velipoja, Mal-Kolaj ka tre ditë në flakë. Sonte, era e pyllit që digjet mbërriti në plazh,” shkruan aktori në postimin e tij.

“Prej tre ditësh në flakë, sonte mbërriti edhe në