BREAKING NEWS

Sa do bjerë ekonomia pas krizës së COVID-19? Rama i befason të gjithë me përgjigjen e tij

Sa do bjerë ekonomia pas krizës së COVID-19? Rama i befason
x

Gossip

Prej vitesh kolegë në “Portokalli”, Xhemi Shehu i nxjerr ‘të palarat’ Salsanos: Përpara se të dalë në skenë, ha byrek dhe...

Prej vitesh kolegë në “Portokalli”, Xhemi Shehu i nxjerr

Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi, moderatorët e spektaklit “Portokalli” të ftuar në emisionin “Ftesë në 5”u vunë përballë një sfide, nga ku duhet t’u përgjigjeshin disa pyetjeve për të kuptuar se kush e njihte më mirë tjetrin.

Kur Bieta i pyeti rreth vesit të Salsanos përpara se të dalë në skenë, përgjigjja e Xhemit ishte “ha briosh dhe byrek”, ndërkohë vetë Salsano tha me të qeshur se i ndodh që të harrojë të vishet për rolin pasaardhës.