Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Prezantuesi shqiptar në dëshpërim, ndërron jetë njeriu i dashur për të

Postuar: 19/07/2019 - 17:32

Flori Gjini është një prej prezantuesve më të rinj në tregun mediatik shqiptar.
 
Gjatë ditës së sotme moderatori ka dhënë një lajm aspak të mirë në rrjetet sociale.
 
Gjini ka treguar se ai ka humbur një njeri mjaft të dashur.
 
Gjyshja e tij është ndarë nga jeta. Prezantuesi ka publikuar një foto, ku shfaqet në prehrin e gjyshes dhe thotë ajo do i mungojë shumë.
 
Postimi i tij i plotë:
 
Kohët e fundit, e kemi pasur shumë të rallë ritualin tonë të masazhit, por e ndjej prekjen tënde gjyshe. Do më mungosh.”
Mesa duket ai ka pasur një marrëdhënie mjaft të ngushtë me gjyshen e tij.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt